Wczytuję dane...

Gwarantujemy szybką wysyłkę z naszego magazynu

Oferowany produkt jest nowy i nieużywany

Oryginalnie zapakowany

Z oficjalnej polskiej dystrybucji

69,86 PLN

Elektryczny młynek do kawy Clatronic KSW 3306

Młynek do kawy Clatronic KSW 3306 to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które umożliwia zmielenie świeżej kawy bezpośrednio przed jej przygotowaniem w ekspresie. Dzięki temu zawsze będziesz miał świeżą kawę, która nie straci swojego aromatu i smaku. Urządzenie jest wyposażone w stalowe ostrza oraz silnik o mocy 120 W z mechanizmem udarowym, co pozwala na szybkie i skuteczne zmielenie ziaren kawy. Stopień zmielenia możesz regulować czasem mielenie, co umożliwia przygotowanie kawy o dowolnej intensywności smaku. Młynek jest w stanie zmielić około 4 porcje kawy (40g), co pozwala na zużycie kawy na bieżąco i uniknięcie wywietrzenia jej aromatu. Obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, młynek jest wyposażony w funkcję zabezpieczenia przed niekontrolowanym uruchomieniem. Urządzenie będzie pracować tylko wtedy, gdy pokrywa będzie dokładnie zamknięta i zablokowana.

Najważniejsze cechy elektrycznego młynka do kawy Clatronic KSW 3306:

 • Kolor: czarny
 • Elektryczny młynek do kawy z mechanizmem udarowym
 • Nóż udarowy ze stali szlachetnej
 • Pojemnik do mielenia ze stali szlachetnej, ochrona przed wydobywaniem zapachu, higieniczna praca
 • Przezroczysta pokrywka
 • Pojemność 40 g
 • Silnik o dużej mocy 120 W
 • Wyłącznik bezpieczeństwa – uruchomienie możliwe tylko przy założonej pokrywce
 • Wyłącznik bezpieczeństwa również przy pracy impulsowej
 • Stopień rozdrobnienia wybierany czasem pracy
 • Uchwyt na kabel
 • Zasilanie: 230 V~, 50 Hz, 120 W


Dlaczego warto kupić młynek do kawy Clatronic KSW?


Gwarancja wspaniałego aromatu i smaku

Urządzenie dzięki któremu zmielisz kawę bezpośrednio przed przygotowaniem w ekspresie co wpływa pozytywnie na smak napoju.

Wydajny

Stalowe ostrza oraz silnik o mocy 120 W z mechanizmem udarowym sprawnie zmielą ziarna. Młynek może przygotować ok. 4 porcje kawy (40g)

Bezpieczny

Funkcję zabezpieczenia urządzenia przed niekontrolowanym uruchomieniem pełni pokrywka. Młynek będzie pracować tylko wtedy, gdy pokrywa będzie starannie zamknięta i zablokowana.

Wymiary młynka:

Wymiary (ok. szer. x wys. x gł.) i waga
Urządzenie: 100 x 200 x 100 mm; 0.76 kg
Opakowanie: 105 x 205 x 105 mm; 0,9 kg


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Polecamy