Wczytuję dane...
Sposoby płatności

Płatność przy odbiorze:

Pieniądze za zamówienie należy przekazać kurierowi w momencie dostawy przesyłki. Maksymalna kwota pobrania to 1500,00zł (brutto).

Przedpłata: przelew na konto

Wpłaty należy dokonać na numer konta: 90 1240 1633 1111 0000 2651 0235 (Bank Pekao S.A.)
W tytule przelewu wpisz swój indywidualny numer zamówienia, który otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Dane konta:
CTC Clatronic Sp. z o.o.
ul. Brzeska 1
45-960 Opole

Przedpłata: szybki przelew internetowy PayU

PayU to szybki i prosty sposób płacenia za zakupy w Internecie. Z PayU można płacić na wiele sposobów: e-przelewem, kartą płatniczą lub kontem PayU. Po wybraniu tej metody Klient po złożeniu zamówienia zostaje automatycznie przeniesiony na stronę wybranego banku lub stronę autoryzacji kart płatniczych (w przypadku płatności kartą), gdzie po podaniu wymaganych przez system danych, takich jak imię, nazwisko czy numer karty płatniczej, płatność jest błyskawicznie realizowana. Transakcje takie są całkowicie bezpieczne, co gwarantują najnowsze metody szyfrowania danych oraz najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie.

Płatność przy odbiorze w siedzibie firmy CTC Clatronic (Opole)

Płatność gotówką w kasie dotyczy jedynie odbioru w siedzibie firmy CTC Clatronic Sp. z o.o., gdzie możliwa jest płatność gotówką w kasie przy odbiorze zamówienia. Kasa przyjmuje wpłaty od poniedziałku do czwartku w godzinach: 10:00 - 16:00 oraz w piątki między godz. 8:30 a 13:30. W siedzibie firmy nie ma możlwiości płatności kartą.