Wczytuję dane...

Gwarantujemy szybką wysyłkę z naszego magazynu

Oferowany produkt jest nowy i nieużywany

Oryginalnie zapakowany

Z oficjalnej polskiej dystrybucji

48,59 PLN

Urządzenie do manicure i pedicure ProfiCare PC-MPS 3016

Frezarka do paznokci to małe i zgrabne urządzenie umieszczone w praktycznym etui, idealne do precyzyjnej pielęgnacji paznokci rąk i stóp. Frezarka zasilana jest bateriami (2x 1,5 V AA).

Do frezarki dołączono 6 końcówek, dzięki którym wykonasz pełen zabieg manicure lub pedicure. Tarcze ścierne idealnie wymodelują płytkę paznokcia, stożki ścierne z drobnym ziarnem pozwolą na usunięcie naskórka przy paznokciu, szersze walce i stożki pomogą ci szybko i dokładnie pozbyć się zgrubiałego naskórka i estetyczne go wygładzić. Tarcze ścierne służą także do zmatowienia płytki paznokcia. Dzięki temu lakier, który na nią położysz będzie bardziej trwały. Brzegi paznokcia oraz jego wierzch możesz także wypolerować końcówką zrobioną z filcu. Frezarka nadaje się także do sztucznych paznokci. Do dyspozycji dostajesz 2 poziomy mocy oraz dwa kierunki obrotów.

Zestaw do pielęgnacji paznokci zawiera także organizer w formie pudełka z tworzywa. Wszystkie elementy będziesz miała w jednym miejscu. Wystarczy sięgnąć i użyć tego, czego aktualnie potrzebujesz, bez szukania, rozsypywania i kłopotu z przechowywaniem. Z tego powodu także wygodnie przetransportujesz frezerkę, by zawsze mieć ją pod ręką.

Najważniejsze cechy zestawu do manicure ProfiCare PC-MPS 3016:

 • przełącznik 4-poziomowy (L1 / L2 / R1 / R2)
 • obrót w prawo oraz w lewo w celu zapewnienia wygodnej pracy
 • wbudowane punktowe oświetlenie do precyzyjnej kontrolowanej pracy
 • 6 różnych nasadek:
  • tarcza ścierna do paznokci, gruby (do piłowania i pielęgnacji paznokci dłoni)
  • tarcza ścierna do paznokci, drobny (do piłowania i pielęgnacji paznokci dłoni)
  • cylinder piłujący, mały (do ścierania i wygładzania stwardniałej powierzchni paznokci dłoni)
  • wełna polerska (wygłaszanie i polerowanie krawędzi paznokci po spiłowaniu oraz czyszczeniu powierzchni paznokci dłoni)
  • końcówka piłująca, mała (do poluzowania wrastających paznokci)
  • końcówka piłująca, okrągła (do usuwania suchej skóry, nagniotków i odcisków na pietach i podeszwach stóp, do piłowania paznokci stóp)
  • Frezarka zasilana jest bateriami (2x 1,5 V AA)

Wymiary zestawu:

Wymiary: (ok. szer. x wys. x gł.) i waga
Jednostka: 180 x 47 x 100 mm; 0.6 kg
Opakowanie S: 187 x 57 x 105 mm; 0.9 kg.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Polecamy