Wczytuję dane...

Gwarantujemy szybką wysyłkę z naszego magazynu

Oferowany produkt jest nowy i nieużywany

Oryginalnie zapakowany

Z oficjalnej polskiej dystrybucji

201,00 PLN

Grzejnik konwektorowy Clatronic KH 3433 N

Clatronic KH 3433 N to mobilny, elektryczny grzejnik konwektorowy który dzięki mocy 2000 W sprawnie podniesie temperaturę wybranego pomieszczenia - również altanek ogrodowych, garaży, domów czy ogrodów zimowych. Urządzenie odznacza się cichą pracą oraz płynną regulacją termostatu. Ponadto posiada wbudowaną funkcję Anti Frost oraz automatyczną kontrolę temperatury. Dzięki otworom w tylnej części obudowy, istnieje możliwość montażu grzejnika na ścianie.

Najważniejsze cechy grzejnika konwektorowego Clatronic KH 3433 N:

 • Wygodne uchwyty do łatwego transportu
 • 3 ustawienia mocy: 750, 1250 i 2000 W
 • Płynna regulacja termostatu
 • Automatyczna kontrola temperatury
 • Funkcja wentylatora
 • Funkcja Anti Frost
 • Cicha praca
 • 3 lampki kontrolne
 • Specjalne otwory umożliwiają montaż na ścianie
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Zasilanie: 220-240 V~, 50 Hz

Dlaczego warto kupić grzejnik elektryczny Clatronic KH?


Wydajny

Grzejnik posiada bezstopniowy termostat dzięki któremu dostosujesz moc grzania do aktualnych potrzeb. Do wyboru są trzy stopnie mocy grzania - 750, 1250 i 2000 W

Bezpieczny

Urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem

Wielofunkcyjny

Urządzenie można przemieszczać między pomieszczeniami lub zamontować w wybranym pomieszczeniu na ścianie

Idealny na prezent

Urządzenie posiada eleganckie opakowanie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się, jako prezent!

Obsługa:

Przełącznik funkcyjny: Moc grzewcza ustawiana jest przez trzy stopnie przełączników. Przełącznikiem I włączymy moc grzewczą 750W. Przełącznikiem II włączymy moc grzewczą 1250 W. Włączając oba przełączniki I i II włączymy moc grzewczą 2000W. Przy zadanym ustawieniu mocy zaświecą się odpowiednie lampki kontrolne.

Wentylator: Przełącznik III. Z wentylatora można korzystać niezależnie od grzejnika.

Regulacja żądanej temperatury w pomieszczeniu: Pokrętło regulatora ustawić na najwyższym stopniu max. Włączyć jeden lub oba przełączniki grzejnika. Lampka kontrolna zostanie włączona. Gdy wymagana temperatura pomieszczenia zostanie osiągnięta należy powoli cofać ustawienie pokrętła termostatu aż do wyłączenia się urządzenia. Lampka kontrolna zgaśnie. Termostat utrzymuje stałą temperaturę pomieszczenia poprzez automatyczne załączanie i wyłączanie urządzenia, może to także dotyczyć wentylatora. 

Ochrona przed mrozem: Przekręcić pokrętło termostatu do pozycji min. Włączyć oba przełączniki grzejnika. W takim ustawieniu grzejnik będzie stale utrzymywał temperaturę powyżej zera.

Wyłączanie urządzenia: Przekręcić termostat do min i przycisnąć przełączniki do pozycji wyłączone . Po zakończeniu użycia grzejnika odłączyć kabel zasilający z gniazdka.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem, które automatycznie wyłącza urządzenie przy jego przegrzaniu. Funkcja wyłączenia termicznego nie zostaje automatycznie zresetowana. Aby ponownie włączyć grzejnik należy: Ustawić przełącznik funkcyjny w pozycji 0 i wyciągnąć przewód sieciowy z gniazda. Pozostawić tak urządzenie na minimum 10 minut do ostygnięcia przed jego ponownym włączeniem. 

Wymiary grzejnika:

Wymiary (ok. szer. x wys. x gł.) i waga
Urządzenie: 670 x 480 x 195 mm; 3.85 kg
Opakowanie: 725 x 470 x 140 mm; 4.10 kg


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Polecamy