Wczytuję dane...

Gwarantujemy szybką wysyłkę z naszego magazynu

Oferowany produkt jest nowy i nieużywany

Oryginalnie zapakowany

Z oficjalnej polskiej dystrybucji

333,95 PLN

Grill elektryczny Teppanyaki został zaprojektowany z myślą o japońskim stylu grillowania na stole, co zapewnia zdrowe i niskokaloryczne gotowanie. W jego konstrukcji znalazła się kombinacja płaskiej powierzchni do grillowania ryb oraz ekstra głębokich rowków dla intensywnego wzoru grillowania mięsa.

Przyjemność z użytkowania tego grilla dodatkowo wzrasta dzięki płynnie regulowanemu termostatowi, który może być odłączany. Pokryta powłoką ceramiczną płyta gwarantuje nie tylko wytrzymałość na zarysowania, ale także optymalne przechowywanie i rozprowadzanie ciepła.

Czyszczenie urządzenia jest łatwe, ponieważ płyta grilla jest wyjmowana, a także odporna na zabrudzenia. Innowacyjny system odprowadzania tłuszczu z rowkami o różnych wysokościach oraz specjalny kanał nadmiaru tłuszczu zapewniają zdrowsze i beztłuszczowe gotowanie. Dodatkowo, zdejmowany zbiornik na tłuszcz wykonany ze stali nierdzewnej ułatwia czyszczenie po użyciu.

Grill Teppanyaki jest również stabilny, co zapewnia wygodne i bezpieczne użytkowanie. To urządzenie, które nie tylko doskonale sprawdzi się w kuchni, ale także doda wyjątkowego uroku i smaku japońskim potrawom.

 • Wysokiej jakości, przyjazna dla środowiska bambusowa rama łączy naturalny wygląd z tradycyjną kuchnią japońską
 • Grill/grill Teppanyaki z atrakcyjnym bambusowym wzornictwem
 • Japońskie grillowanie na stole (zdrowe i niskokaloryczne)
 • Kombinacja grilla na ryby (gładka powierzchnia) mięso (ekstra głębokie rowki dla intensywnego wzoru grillowania)
 • Rozmiar grilla: ok. 51 x 25cm
 • Beztłuszczowy, bezzapachowy i czysty
 • Płynnie regulowany termostat (odłączany)
 • Odporna na zarysowania, pokryta powłoką ceramiczną płyta – przechowuje i rozprowadza ciepło w optymalny sposób
 • Wyjmowana płyta (łatwa do czyszczenia)
 • Nowatorski system odprowadzania tłuszczu – rowki o różnej wysokości, zapewniające lepsze odprowadzanie tłuszczu
 • Kanał odprowadzający nadmiar tłuszczu
 • Zdejmowany zbiornik na tłuszcz ze stali nierdzewnej (łatwy do czyszczenia)
 • Duża stabilność

Dlaczego warto wybrać grill elektryczny PC-TYG 1143

 • ✅ Łatwa w pielęgnacji powłoka: Grill jest wyposażony w nieprzywierającą powłokę, co sprawia, że gotowanie na nim jest prostsze i bardziej wygodne. Nie tylko unikamy przywierania lub przypalania jedzenia na powierzchni, ale przede wszystkim łatwość czyszczenia po użyciu urządzenia przekłada się na większy komfort użytkowania.

 • ✅ Praktyczny rozmiar: Grill posiada idealną powierzchnię, która pozwala na przygotowywanie różnorodnych potraw, takich jak mięso, warzywa, owoce morza, ziemniaki, jajka, czy naleśniki. Dzięki odpowiednim rozmiarom, możemy grillować bezpośrednio przy stole, co sprzyja wspólnemu gotowaniu i jedzeniu, co z kolei tworzy przyjemną atmosferę podczas posiłków.

 • ✅ Zabierz Japonię do domu: Grill Teppanyaki pozwala na doświadczanie kawałka japońskiej kultury grillowania w zaciszu domowym. Dzięki stalowej płycie (po japońsku nazywanej "dywanem") możemy szybko i łatwo podgrzewać mięso, ryby i warzywa, co nadaje naszym posiłkom autentyczny smak i aromat. To doskonały sposób na stworzenie wyjątkowych doświadczeń kulinarnych dla nas i naszych gości.

 • ✅ Wszechstronność i mobilność: Grill TYG  jest bardzo wszechstronny i może być używany w różnych miejscach, takich jak dom, ogród, kemping czy balkon. Dzięki temu możemy cieszyć się różnorodnością smaków i potraw nawet w podróży czy podczas wakacyjnego wyjazdu.

Podsumowując, grill TYG 1143 to doskonały wybór dla osób szukających prostego w obsłudze, łatwego w pielęgnacji i wszechstronnego urządzenia do grillowania. Dzięki niemu możemy cieszyć się przyjemnością gotowania i delektować się autentycznym smakiem japońskiej kuchni w zaciszu naszego domu lub w podróży.


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Test produktów

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonego przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Polecamy