Wczytuję dane...

Gwarantujemy szybką wysyłkę z naszego magazynu

Oferowany produkt jest nowy i nieużywany

Oryginalnie zapakowany

Z oficjalnej polskiej dystrybucji

342,68 PLN

Suszarka do żywności: grzybów, warzyw i owoców, mięs i ziół, oferuje 4 duże sita ułożone jedno nad drugim, aby efektywnie wykorzystać małą przestrzeń do suszenia dużej ilości. Dzięki suszeniu produkty można długo przechowywać, bez stosowania konserwantów. Są ciągle bogate w związki i składniki mineralne oraz witaminy - dlatego cenią je sobie osoby dbające o szczupłą sylwetkę i dobrą kondycję organizmu.

Aby uzyskać odpowiadający ci stopień wysuszenia możesz wybrać temperaturę od 40 do 70 °C, a także regulować długość procesu. Pomoże ci w tym 7-stopniowa regulacja temperatury i timer z wyświetlaczem LCD. Skuteczne odprowadzenie wody z produktów suszarka zawdzięcza doskonałej cyrkulacji ciepłego powietrza.

Suszarka do żywności posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem i antypoślizgową podstawę.

Najważniejsze cechy suszarki do grzybów PC-DR 1116

  • Suszarka suszy owoce, warzywa, zioła, mięso i wiele innych produktów, które są bogate w podstawowe minerały, niezbędne dla zdrowia
  • Siedmiostopniowa elektroniczna regulacja temperatury (40-70 °C)
  • Elektroniczny wyświetlacz temperatury (przełączanie °C / °F)
  • Elektroniczny timer (1–48 godzin) wyświetlający informacje o pozostałym czasie
  • Wyświetlacz LCD
  • Rozmaite możliwości wykorzystania dzięki czterem dużym (32 x 25 cm), przezroczystym i modułowym poziomom (łatwe w czyszczeniu)
  • Funkcja cyrkulacji powietrza, wentylator cyrkulacyjny
  • Ochrona przed przegrzaniem
  • Gumowe nóżki zapewniają stabilność urządzenia


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Polecamy