Wczytuję dane...

Gwarantujemy szybką wysyłkę z naszego magazynu

Oferowany produkt jest nowy i nieużywany

Oryginalnie zapakowany

Z oficjalnej polskiej dystrybucji

143,79 PLN

Gdy spodziewasz się większej ilości gości starasz się zaplanować gotowanie tak, aby wszystkie dania były jednocześnie ciepłe. Czasem dobrze trzeba się nagimnastykować, aby osiągnąć ten cel. Teraz możesz piekące się potrawy podać bezpośrednio z elektrycznego grilla, który dzięki zimnej obudowie (Cool Touch) możesz bezpiecznie postawić na stole. Każdy z biesiadników weźmie tyle ile zje, weźmie te potrawy, które najbardziej mu odpowiadają, w takim stanie przypieczenia jaki lubi. Ten sposób podawania jest bardzo wygodny, ponieważ dania są długo ciepłe i świeże. Na dużym ruszcie 48 x 36 cm możesz jednocześnie grillować różne produkty, sery, szaszłyki, warzywa i mięsa. Roztaczające swój zapach grillowane produkty wzmagają apetyt gości.

Na co dzień grill stołowy pozwoli ci szybko upiec kotlety do hamburgerów, zgrilllować warzywa do obiadu takie jak cukinia, pieczarki, cebula czy papryka. W mig przygotujesz grzanki, szaszłyki, kiełbaski, karkówkę, udka z kurczaka itp. ciesząc się ciepłymi, grillowanymi daniami przez cały rok.

Grill nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest prosty w obsłudze i myciu. Ze względu na estetyczny, klasyczny wygląd może stać na blacie i być pod ręką zawsze, gdy przyjdzie ci ochota. 2000 W mocy grzałek gwarantuje odpowiednio wysoką temperaturę, tak by dania były soczyste i dopieczone.

Najważniejsze cechy elektronicznego grilla stołowego Clatronic BQ 2977 N:

  • Grill stołowy do pieczenia i grillowania bez ognia i dymu w pomieszczeniach
  • Klasyczny, stylowy wygląd
  • Obudowa Cool-Touch (nie nagrzewająca się)
  • Włącznik i wyłącznik z lampką kontrolną
  • Ruszt i element grzejny z możliwością wyciągania do łatwego wyczyszczenia
  • Metalowa obudowa
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz, 2000 W
  • Wymiary (S x W x G): 480 x 100 x 360 mm
  • Waga: 2,38 kg


Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE
Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.
Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Polecamy